Стандарти якості компанії Altep (Альтеп) у виготовленні продукції

Компанія Altep має дуже високі стандарти якості у виготовленні своєї продукції, що забезпечує її надійність та ефективність. Кожен етап контролю виробництва здійснюється висококваліфікованими спеціалістами, що дозволяє забезпечити відповідність продукції всім вимогам та стандартам. Однією з ключових переваг продукції Альтеп є використання високоякісних матеріалів та комплектуючих. Кожен компонент забезпечує міцний відбір та тестування, що забезпечує високу якість та довговічність продукції.

Якість фарбування котлів Альтеп

Обшиву котлів оброблено методом порошкового фарбування. Саме порошкова фарба забезпечує котлам високий захист від зовнішнього впливу та надає гарний естетичний вигляд. Використовуючи котли Altep, Ви отримаєте наступні переваги:

 • Котли з порошковим покриттям стійкі до механічних пошкоджень. Це збільшує термін експлуатації обладнання.
 • Котли мають покращені антикорозійні та ударостійкі характеристики.
 • Висока міцність порошкового покриття мінімізує пошкодження виробу при транспортуванні.

Завдяки точному дотриманню технології нанесення фарби котли Альтеп довгі роки повністю зберігають усі переваги такого покриття!

Методика випробувань котлів

Ви бажаєте, щоб ваш котел працював безперебійно? Вас лякає загроза протікання котла? Герметичний теплообмінник – це запорука того, що ваша оселя буде завжди зігріта.

Методика випробувань котлів базується на правилах побудови і безпечної експлуатації парових котлів з тиском пари не більше 0,07МПА і температури нагрівання води не вище 115°С (НПАОП 0.00 – 1.26 – 96).
Згідно цих правил, випробувальний тиск повинен бути хоча-б у 1,5 рази вищий робочого тиску (не менше 0,2 МПА). Згідно внутрішньої методики компанії «Альтеп–центр» випробувальний тиск складає 0,5 МПА.
Тривалість випробування за правилами повинна бути не менше 10 хвилин. За нашою методикою, випробування проводяться впродовж 30 хвилин за температури води ~ 40° С.
Тобто, котли ТМ « Альтеп» проходять випробування з втричі більшим навантаженням, ніж це передбачають правила.

Гідравлічні випробування котлів проводяться з метою перевірки їх щільності та міцності всіх елементів кваліфікованими спеціалістами. Після того, як робочий тиск буде знижено, проводиться ретельний огляд всіх елементів котла.
Котел вважається таким, що пройшов гідравлічне випробування, якщо немає ознак тріщин, протікань, видимих залишкових деформацій.
Високі стандарти вимог до якості продукції та контроль на всіх етапах виробництва дозволяють нам надавати до продажу продукцію, що надійна, безпечна та ефективна.

Якість матеріалів у виробництві котла Альтеп

Основою котла є металевий теплообмінник, заготовки для якого виготовляються зі сталі, товщиною 6-8 мм. Герметичним та продуктивним теплообмінник може бути за умови точного розкрою металу належної якості та належної підготовки заготовок перед зварюванням.

Якісне виробництво заготовок забезпечується шляхом плазмового та лазерного різання металу на сучасних верстатах з ЧПУ. Подальша обробка деталей проводиться на сучасних високоточних листозгинальних верстатах. Всі заготовки проходять контроль якості. Оброблені деталі формуються в комплекти та передаються до зварювального цеху. Таким чином, після зварювання, ми отримуємо герметичний теплообмінник з правильною геометрією, що відповідає заявленій технічній документації.

Якість зварювальних швів котла Альтеп

Ви зустрічалися з проблемою протікання котлів? Причиною протікання є порушення герметичності теплообмінника. Простими словами — коли шов, яким зварювали заготовки, прокладено не якісно.

Якість зварювальних швів продукції ТМ «Альтеп» забезпечується високотехнологічними зварювальними апаратами європейського виробництва, режими роботи яких адаптуються до товщини сталі, з якої виготовляється котел. Операції зварювання виконуються професійними зварювальниками, які регулярно проходять атестацію. Важливою умовою є якість самої сталі. Для виробництва котлів потрібно використовувати високоякісну листову вуглецеву сталь, товщиною понад 6 мм. Всі зварні конструкції котла проходять технічний контроль якості та гідровипробовування тиском понад 0,35 МПа.

Крім того, сервісна служба «Альтеп-Центр» надає споживачам необхідну консультаційну підтримку щодо ефективної експлуатації котла. У разі виникнення рекламацій спеціалісти компанії Альтеп забезпечують усунення несправностей у найкоротші терміни.

Якісні двері котла — запорука беспечної експлуатації котла Альтеп

Від якості виготовлення дверей залежить економічність роботи котла та безпека експлуатації обладнання! Ми розповімо вам про такі переваги.
На твердопаливних котлах, як правило, встановлюють троє дверей:

 1. Верхні ревізійні двері – для чищення теплообмінника.
 2. Завантажувальні двері – для палива.
 3. Нижні ревізійні двері – для видалення золи та чищення колосникової решітки.

Двері котлів ТМ «Altep» мають будову з 6 шарів:

 1. двері, виготовлені з високоякісної вуглецевої сталі, товщиною 4 мм;
 2. високоякісний ізоляційний матеріал;
 3. металева пластина з високоякісної вуглецевої сталі, товщиною 4 мм;
 4. високоякісний ізоляційний матеріал;
 5. металева пластина-відбійник з високоякісної вуглецевої сталі, товщиною 6 мм;
 6. декоративна накладка з металу.

Таким чином, товщина дверей у котлі складає 70 мм!

Якісні двері котла - запорука беспечної експлуатації котла Альтеп

Якість обшиви котла Альтеп

Ви знаєте, як знизити тепловтрати котла та зекономити кошти на опаленні?
Відповідь проста: обрати котел, в якому якісно виготовлена обшива і використовується якісний теплоізоляційний матеріал.
Обшива — це зовнішній кожух котла, який надійно фіксує утеплювач по всій площі теплообмінника.

Якісною можна вважати обшиву, яка є у котлах Альтеп, бо вона:

 • виготовлена з якісної сталі. Доречі, обшива котлів ТМ «Altep» виготовлена з високоякісної листової холоднокатанної сталі, товщиною не меньш 1 мм;
 • має точні конструкційні розміри. Так, обшива котлів ТМ «Altep» виготовлена шляхом рубки та згинання металу на високоточних координатно-пробивних верстатах с ЧПУ. Це забезпечує точність розмірів заготовок до 0,02 мм;
 • пофарбована з дотриманням технології фарбування. Для котлів ТМ «Altep» обшива проходить порошкове фарбування з дотриманням всіх режимів технологічних операцій;
 • надійно фіксує утеплювач. На теплообмінниках котлів Альтеп нема жодної ділянки без утеплювача. Обшива з точними розмірами забезпечує надійне фіксування утеплювача. Саме це знижує тепловтрати та підвищує ККД котла;
 • має гарний естетичний вигляд.

В цілому, продукція Альтеп — це надійний та ефективний вибір для опалення будинку. Компанія має репутацію надійного виробника, який гарантує високу якість та безпеку своєї продукції. Ціна на продукцію Альтеп повністю виправдовується її якістю та ефективністю продукції. Ну а купити котел Альтеп важливо у магазині Теплота, бо ми з 2000 року займаємось кліматичною технікою, допоможемо обрати, замовити та доставити котел до Вашого дому по всій Україні.

Придбати продукцію Альтеп на сайті Теплота …